Zum Inhalt springen

Inovace vycházející z dlouholeté tradice

Koncern Eberspächer už od svého založení v roce 1865 vyniká jako průkopník progresivních technologických řešení. Z našich inovací automobilový průmysl i dnes získává důležité impulzy pro vývoj nových konceptů pohonu a vozidel.

Touha neusínat na vavřínech je nedílnou součástí naší firemní filozofie, proto si budeme i v budoucnosti klást stále vyšší a vyšší cíle. Ekologie, hospodárnost, akustické vlastnosti, účinnost, alternativní
paliva, dlouhá životnost, tepelný management nebo nové technologie pohonu: všechna tato hlediska jsou rozhodující pro úspěšnost našeho koncernu i našich zákazníků.

Seznam oblastí, ve kterých se zaměřujeme na inovace, nebo ve kterých se na ně hodláme koncentrovat do budoucna, je proto více než obsáhlý. Sahá od přepracování naší aktuální generace systémů Airtronic přes tepelný management při provozu nezávislého topení až po rozšíření nabídky vývojových služeb či zavedení nových dávkovacích čerpadel.

Ústředním tématem však bude další rozvoj aktuální generace přístrojů Hydronic 3, při jejichž vzniku jsme již přihlíželi k důležitým tématům budoucnosti. Nové topné agregáty jsou také připraveny pro spalování bionafty a bioethanolu.