Zum Inhalt springen

Klimatizační technika z jedné ruky – topení i chlazení

Efektivní klimatizace vozidla zahrnuje topné i chladicí komponenty. Eberspächer nabízí účinná řešení všech požadavků na tepelný komfort a to nezávisle na typu motoru.

Kromě vytápění komerčně využívaných vozidel nabývá na významu v oblasti užitkových automobilů také klimatizace. V souladu s požadavky právních předpisů, které omezují běh motorových vozidel naprázdno, a rovněž z důvodu hospodárnosti se pozornost stále intenzivněji soustředí na klimatizační systémy nezávislé na motoru vozu. Ověřené produkty a renomovaní výrobci, díky nimž se řadíme mezi přední full-service dodavatele speciálních řešení pro klimatizaci vozidel, umožňují koncernu Eberspächer dokonale splnit veškeré požadavky na tepelný management. Výkonné komponenty na bázi výparníkových a kompresorových technologií nám dovolují realizovat účinná řešení klimatizace odstavených i pohybujících se vozidel – bez ohledu na to, zda se jedná o minibus, nákladní automobil nebo speciální vozidlo.

Portfolio klimatizačních řešení Eberspächer završují inovativní produkty. Spolehlivou použitelnost užitkových vozidel za extrémních klimatických podmínek zaručuje předehřev palivového vedení. Mobilní palivová topení zase při zásazích záchranné služby zamezují životu nebezpečnému podchlazení těžce zraněných. Flexibilně využitelné chladící boxy umožňují přepravovat zboží podléhající rychlé zkáze.