Zum Inhalt springen

Koncern Eberspächer: průkopník mobility zítřka

Výfuková technika, topné systémy automobilů a klimatizace autobusů – naše technologie po celém světě aktivně přispívají k mobilitě šetrné k životnímu prostředí, k vyššímu stupni bezpečnosti i ke zvyšování kvality života. Kompetentním systémovým partnerem automobilového průmyslu jsme rovněž v oblastech elektroniky a sběrnicových systémů pro automobily.

Průkopníci trendů
Naše průlomové technologie využívají všichni výrobci automobilů v Evropě, v Severní Americe a stále více také v Asii. Naše bohaté know-how v oblasti originálních dílů je přínosem i pro obchodníky s náhradními díly a pro servisní střediska po celém světě, jimž naše výrobky dodáváme.

Proaktivní přístup
Inovace realizujeme závratnou rychlostí. Již dnes pracujeme na konceptech mobility zítřka a nabízíme vskutku průlomové produkty, které řeší nároky neustále se zpřísňujících emisních norem, komplexní problematiku tepelného managementu různých typů elektrických pohonů i neustále rostoucí požadavky na automobilovou elektrotechniku.

Flexibilita
Eberspächer je nezávislou firmou, jež se vyznačuje vysokou mírou flexibility. Se zhruba 10 000 zaměstnanci v 29 státech na 80 závodech máme zastoupení na všech klíčových trzích světového automobilového průmyslu. Svou mezinárodní působnost cíleně rozšiřujeme – vždyť kvalita nezná hranic.

Další informace o firmě:

Výroční zpráva