Zum Inhalt springen

MOVE is Eberspächer

MOVE ist Eberspächer

MOVE
Posouváme Eberspächer směrem k úspěšné budoucnosti! Profitabilním růstem nepřetržitě zvyšujeme hodnotu našeho podniku. Jako rodinná firma sázíme na důvěru a také naše silné stránky: rozhodování s ohledem na dlouhodobou úspěšnost a také vyspělou hodnotovou kulturu. Sebevědomě a důsledně se čelem stavíme globální hospodářské soutěži a také měnícím se podmínkám na trhu, a to už od roku 1865, dnes i do budoucna.

Tvoříme čistou mobilitu (Clean Mobility) budoucnosti a zákazníkům poskytujeme inteligentní řešení (Smart Solutions) vyvinutá a vyráběná nadšenými lidmi (Dedicated People).

Clean Mobility: Naše výrobky a služby přispívají k ochraně životního prostředí, bezpečnosti a pohodlí ve vozidlech.

Smart Solutions: Cíleně podporujeme inovace, které nadchnou naše zákazníky. Investicemi, partnerstvím a akvizicemi neustále posilujeme svou pozici na trhu.

Dedicated People: Pracujeme s nadšením a přebíráme odpovědnost. V atraktivním pracovním prostředí neustále rozvíjíme své schopnosti a vytváříme výkonnou globální organizaci.

Aktivity strategicky přidělujeme dynamickým, vyzrálým i zcela novým obchodním oblastem. Svou úspěšnou budoucnost utváříme iniciativami v rámci oblastí působnosti jasně definovaných pro všechny obchodní úseky.