Zum Inhalt springen

Dobrý pocit máme jen z nejvyšší kvality

Základem našeho podnikání jsou spokojení zákazníci: Trvalou úspěšnost si zajistíme jen tehdy, pokud dokážeme spolehlivě plnit vysoké nároky a očekávání našich zákazníků.

V automobilovém průmyslu patříme mezi uznávané technologické a kvalitativní lídry. Tuto přední pozici hodláme nadále rozvíjet ve všech produktových oblastech.

Spoléháme se přitom na rozsáhlý systém řízení kvality, jenž se jako červená nit prolíná všemi relevantními postupy a procesy. Naším cílem je vyloučit potenciální zdroje chyb pokud možno na samém počátku, a zajistit tak maximální jakost na všech úrovních.

Za tímto účelem máme k dispozici celé spektrum osvědčených metod a programů. Pro jednotlivé produktové oblasti vždy platí individuální měřítka a parametry.

Jedno však mají společné: Ucelený přístup, jímž zajišťujeme kvalitu výrobků, procesů i služeb – od prvotního nápadu v rámci předběžného vývoje přes celý proces vzniku až po poprodejní servis.

Vysoký standard nám po celém světě zaručuje mezinárodně certifikovaný systém řízení kvality (dle norem IATF 16949 a EN ISO 9001).