Zum Inhalt springen

Portfolio výrobků Eberspächer nabízí řešení pro dnešní i budoucí požadavky automobilového průmyslu

Výfuková technika
Čistější, lehčí, tišší – naše výfukové systémy pro osobní a užitková vozidla již dnes značně redukují přes 95 procent všech škodlivin. Při jejich výrobě využíváme průkopnická řešení z oblastí lehkých konstrukcí, tlumení hluku i zvukového designu. Jsme renomovaní specialisté na výfukové systémy. Naše znalosti a dovednosti jsou vysoce žádány jak mezi výrobci osobních a užitkových vozů, tak v non-road sektoru po celé zeměkouli. Z této pozice profitují i naši zákazníci na trhu náhradních dílů: servisy a obchodní partneři, jimž dodáváme systémy pro dodatečnou montáž a výměnné sady v kvalitě odpovídající originálním dílům.


Topné systémy
Od té doby, co jsme jím vybavili legendární VW Brouk, se nezávislá topení Eberspächer stala synonymem pohodlí v automobilu. Dnes je po celém světě naleznete v bezpočtu osobních, užitkových i speciálních vozů, v cestovních automobilech nebo na lodích. Výrobci vozidel naše nezávislá palivová topení instalují buď přímo jako součást sériové výroby, nebo jako výbavu na přání. Topné systémy však lze bez problémů instalovat i dodatečně.


Elektrické topné systémy pro automobily
Pokud motor dodává příliš málo zbytkového tepla pro topení, jsou ideálním řešením doplňkové elektrické topné systémy Eberspächer catem: Takzvané přihřívače PTC rychle a ekonomicky zajistí dokonalý tepelný komfort v dieselových a benzinových vozech s optimalizovanou spotřebou. Mezi průlomové produkty patří vysokonapěťové topné systémy pro automobily s hybridním nebo elektrickým pohonem či vozy s pohonem na palivové články, které Eberspächer catem sériově dodává již dnes. Přihřívače PTC je možné používat i lokálně: ukázkovým příkladem může být vytápění kabrioletů, integrované do hlavové opěrky.


Klimatizace pro autobusy
Eberspächer Sütrak je specialistou na výkonné topné a klimatizační systémy určené pro použití v autobusech. Výrobcům autobusů poskytujeme podporu v podobě kompletního tepelného managementu z jedné ruky: pro městské i cestovní autobusy, od minibusů po patrové autobusy.


Automobilové řídicí systémy
Úsek Automobilové řídicí systémy nabízí výkonné a spolehlivé elektronické výrobky pro specifická zákaznická řešení v oblasti trvale udržitelné mobility. Představuje kompetentního a novátorského partnera automobilového průmyslu, který pomáhá optimalizovat spotřebu a snižovat emise: Kromě řídicích jednotek pro tepelný management a kompaktních řídicích jednotek patří do jeho portfolia také výkonové koncové stupně pro optimální řízení motoru a emisí a výrobky pro stabilizaci palubní sítě a rekuperaci energie.