Zum Inhalt springen

Eberspächer Kalori – ještě rozsáhlejší zastoupení v oblasti tepelného managementu

Velké portfolio výrobků je stejně důležité jako rozsáhlé mezinárodní zastoupení. Právě to rozšiřujeme převzetím francouzského specialisty na klimatizace Kalori SAS.

Rozšířené portfolio výrobků pro ucelenou nabídku v oblasti klimatizace

Jako dodavatel systémů pro specifické zákaznické aplikace v oblasti klimatizace nabízíme inteligentní řešení – odteď v ještě větším rozsahu. Převzetím francouzského specialisty na klimatizace Kalori SAS doplňujeme svou stávající nabídku v segmentu speciálních vozidel. Pro naše zákazníky a servisní partnery to znamená ještě rozsáhlejší zastoupení v oblasti vytápění a chlazení. Naše produkty pro ideální tepelný management lze zkombinovat do jediného systému a společně je řídit. Jsou dimenzovány pro nejrůznější výkonnostní třídy a potřeby, od nezávislého topení přes elektrické vytápění a výměníky tepla až po integrované klimatizační systémy a střešní klimatizace.


Dokonalé podmínky pro speciální vozidla – optimální řešení pro veškeré potřeby

Zkušenosti společnosti Kalori s vývojem, aplikací a výrobou klimatizačních a ventilačních systémů optimálně doplňují stávající nabídku společnosti Eberspächer: Zajišťujeme příjemnou teplotu v kabině řidiče bez ohledu na to, zda venku panuje pekelné horko, nebo teploty hluboko pod bodem mrazu. Je to nejen komfortnější, ale i hospodárnější: Při příjemných klimatických podmínkách pracují řidiči strojů prokazatelně soustředěněji, a tím pádem i produktivněji. Kromě toho pomáháme dodržet zákonná ustanovení o podmínkách na pracovišti, mimo jiné ve speciálních vozidlech, jako jsou stavební, zemědělské nebo lesnické stroje. Pokud to dostupný instalační prostor nedovoluje, klimatizaci v individuálních případech řešíme i pomocí speciálně navržených komponent. V zimě naše nezávislá topení k předehřívání motoru zajišťují nejen to, aby byla speciální vozidla kdykoli připravená k použití i při mrazivých teplotách, eliminace nutnosti nepřetržitě běžícího motoru (anti-idling) zároveň přináší výraznou úsporu nákladů. Okamžitá připravenost k použití je zvlášť důležitá u ambulancí: Pomáháme nejen tomu, aby byla vozidla ve správný čas zahřátá na provozní teplotu, ale také tomu, aby byl interiér neustále podle požadavků temperován na odpovídající teplotu pro pacienty i záchranářský personál. V minibusech a autobusech střední velikosti vytváříme správné klima pro cestující i řidiče, v dodávkách jsme odborníci na systémová řešení pro chlazení a vytápění, díky nimž spolehlivě přepravíte i zboží citlivé na teploty.


Kompetentní partner ve vaší blízkosti díky globálnímu zastoupení

Společnost Eberspächer má zastoupení po celém světě. Všechna naše řešení ve všech oblastech našeho rozsáhlého portfolia výrobků pro topné a chladicí systémy globálně zpřístupňujeme prostřednictvím 19 dceřiných společností a také prodejní a servisní sítě Eberspächer s celosvětovým dosahem. Ať potřebujete podporu společnosti Eberspächer kdekoli, díky pobočkám a vysoce specializovaným partnerským servisům po celém světě je možná rychlá a nekomplikovaná pomoc, které se vám dostane prostřednictvím kompetentních kontaktních osob ve vaší blízkosti. To je jasná výhoda pro naše zákazníky i servisní partnery, která vychází z našeho dlouhodobého cíle: Být předním světovým poskytovatelem řešení pro tepelný management ve speciálních vozidlech a zajistit si tak silnou pozici na trhu.


Výrobky