Zum Inhalt springen

Výfuková technika pro všechny značky

Na základě rozsáhlého know-how a inovativní techniky vyvíjí Eberspächer výfukové systémy, které účinně snižují emise hluku a škodlivin a zároveň splňují stále přísnější mezinárodní limity. V těsné spolupráci s automobilkami koncipujeme ucelené systémy, pro které vyrábíme náhradní díly prvotřídní kvality.

Best Brand 2012: Eberspächer
Beste Marke 2012: Eberspächer
Best Brand 2012: Eberspächer
Beste Marke 2012: Eberspächer

Opakovaně získaná ocenění „Best Brand“ (časopis Auto, Motor und Sport) a také „Beste Marke“ (časopis Auto Bild) dokazují, že z výfukových systémů Eberspächer jsou nadšeni nejen obchodní partneři, ale i samotní řidiči. Dodací program zahrnuje kompletní výfukovou techniku: Tlumiče hluku, potrubí, katalyzátory, montážní techniku a díly potřebné k opravám. Díky moderní distribuci jsou téměř všechny díly neustále dostupné.

Kromě vysoké míry tržní akceptace, spolehlivé dostupnosti a všeobecně známé vysoké kvality výrobků jsou podstatným parametrem dodacího programu náhradních dílů také konkurenceschopné ceny. Koncern Eberspächer přitom sází nejen na těsnou spolupráci s obchodními partnery, ale také na výrazné působení v řadě oborových svazů a organizací a také na silné zastoupení na regionálních výstavách specializovaných výrobků a služeb velkoobchodních partnerů a na různé druhy kooperace.