Zum Inhalt springen

Svazy: Naše činnost ve prospěch celého trhu

Abychom dokázali odpovídajícím způsobem reagovat na přání volného trhu automobilových dílů, působíme v řadě renomovaných oborových svazů a organizací. Jedno je jisté: Spojenými silami toho dosáhneme ještě víc ve prospěch partnerů a zákazníků! Eberspächer pro vás působí v těchto organizacích:

ARUA Pod střechou asociace ARUA se s cílem podpořit volný trh s díly sjednotilo devět z nejdůležitějších výrobců automobilových dílů. GVA Celostátní svaz obchodníků s automobilovými díly zastupuje zájmy svobodných firem působících ve Spolkové republice Německo v oboru prodeje dílů pro motorová vozidla.

VDA Ve Svazu automobilového průmyslu koncern Eberspächer aktivně působí v rámci skupiny výrobců č. 3, pracovní okruh Obchod. CLEPA je Evropský svaz subdodavatelů automobilového průmyslu: Koncern Eberspächer se v rámci tohoto velkého evropského svazu subdodavatelů podílí na činnosti pracovní skupiny Aftermarket Working Group.

VREI Členy Sdružení svobodných dodavatelů náhradních dílů jsou renomovaní výrobci dílů. Sdružení v úzké spolupráci se spřízněnými svazy důrazně a účinně zastupuje zájmy všech účastníků servisního trhu.

Partslife Tento recyklační systém pro volný trh s automobilovými díly pomáhá řemeslným firmám, které působí v oboru motorových vozidel, splňovat stále přísnější zákonné předpisy na ochranu životního prostředí. Tecdoc Poskytuje volnému trhu s automobilovými díly aktuální a podrobná data k identifikaci a objednávání dílů – plus rozsáhlé služby v oblasti managementu dat.

Odkazy na weby svazů/organizací:


ARUA

GVA

VDA

CLEPA

VREI

Partslife

Tecdoc

V našem oboru podporujeme tyto aktivity:

Vědomostní portál s veškerými informacemi o vašem autě
www.mein-autolexikon.de

Iniciativa renomovaných subdodavatelů v automobilovém průmyslu
www.qualitaet-ist-mehrwert.de