Zum Inhalt springen

Těsný kontakt se zákazníky – místní přednosti ve váš prospěch

To, co v roce 1865 začalo v řemeslném podniku v německém Esslingenu, dodnes vedeme jako rodinnou firmu – jen s tím rozdílem, že jsme se stali strategicky orientovaným globálním hráčem a systémovým dodavatelem automobilového průmyslu. Nezávislost na burzovním vývoji nám umožňuje snadněji realizovat strategické cíle a zaměřovat se na dlouhodobý rozvoj.

Těsný kontakt se zákazníky

Globální orientaci zákazníků koncern Eberspächer přímo podporuje ve svých výrobních provozech rozesetých v celé řadě států. Úzké a kontinuální spolupráce se specialistou na výfukové systémy a jeho schopnosti realizovat průmyslovou výrobu nových myšlenek si váží automobilky po celé zeměkouli.

Těsný kontakt se zákazníky – technika na míru
Každý výfukový systém Eberspächer je střižen na míru konkrétní aplikaci. Velkou důležitost proto přikládáme těsné spolupráci se zákazníky, a to i na mezinárodní úrovni. V zahraničí pracuje pro koncern Eberspächer kolem 2100 zaměstnanců. V mnoha zemích dnes na linky koncové montáže dodáváme v režimu Just-in-Sequence. Kromě neukirchenského závodu, v němž pracuje přes 1800 lidí, disponuje koncern Eberspächer pobočkami také v Evropě, Asii, Severní a Jižní Americe a rovněž v Jihoafrické republice. Dále máme vývojová střediska v Esslingenu, Unně, Schwäbisch Gmündu a Detroitu plus různé inženýrské kanceláře, v nichž zaměstnáváme inženýry, kteří zajišťují koordinaci mezi vývojem a výrobou. Tímto způsobem zajišťujeme splnění specifických požadavků zákazníků a trhu, a to už v nejranějších fázích vývoje produktu.

Za hranice očekávání
Globální požadavky řeší automobilový průmysl prostřednictvím regionálních výrobních a vývojových závodů. Cílem koncernu Eberspächer je přenést tento vývoj na celosvětovou úroveň. Neustále důsledně rozšiřujeme své mezinárodní zastoupení. Na globální působnost sázíme jak ve vývoji, tak ve výrobě – působíme například v Koreji a Japonsku či na rozvíjejících se trzích Brazílie, Ruska, Indie a Číny. U indického města Pune vyrábí 120 zaměstnanců od dubna 2009 na ploše o výměře 5 tisíc metrů čtverečních kvalitní výfukové systémy, tlumiče hluku a katalyzátory. Celkový objem výroby činí 750 tisíc dílů ročně. V přičleněném vývojovém středisku mají inženýři k dispozici nejmodernější pracoviště. Tato přeshraniční spolupráce a různé joint venture nám dodávají důležité impulzy, které skvěle využijeme v budoucnosti. Kromě toho know-how koncernu Eberspächer přibližují zákazníkům.