Zum Inhalt springen

Inovace – pro nejvyšší požadavky na nízké emise

Eberspächer Výfukové technologie

Ekologické technologie se na automobilovém trhu stále častěji řadí mezi klíčové argumenty. Výrobci, kteří již dnes dokážou splnit limity zítřka, si zajišťují důležitý náskok před konkurencí. To, že nároky na omezování emisí budou nadále razantně stoupat, je (také vhledem k rostoucí mobilitě v rozvíjejících se regionech Asie a Jižní Ameriky) neoddiskutovatelný fakt. Koncern Eberspächer tuto výzvu rozpoznal již dávno: Jako jeden z předních světových specialistů na výfukové systémy pomáháme automobilkám po celém světě dosahovat ambiciózních cílů. Našimi výfukovými systémy aktivně přispíváme k ekologické mobilitě.

Eberspächer Abgastechnik

Tam, kde dříve stačilo použít jednoduchý tlumič hluku, dnes zákazníci požadují akustický design. I prostá výfuková trubka se již před drahnou dobou proměnila ve složitou „továrnu“ na čištění výfukových plynů. Přibližně 20 tisíc vyvinutých výfukových systémů a práva ke zhruba 1200 „živých“ patentů: Už tato čísla dostatečně vypovídají o našich nepřetržitých úspěších v oboru výfukové techniky. A i v budoucnu nás bude pohánět zejména jedno: síla inovativních myšlenek.

Co nabízí moderní výfuková technika Eberspächer:

  • Spolehlivou funkčnost
  • Inovativní řešení zaměřená na dokonalé využití konstrukčního prostoru,
    minimalizaci hmotnosti a optimalizaci zpětného tlaku a akustických vlastností
  • Ověřenou a dlouhou životnost
  • Vysokou nákladovou efektivitu

Naše nároky na kvalitu výrobků bychom rozhodně nedokázali realizovat bez optimální vývojové infrastruktury. Ve všech oblastech proto věnujeme nejvyšší pozornost vytváření optimálních rámcových podmínek a využívání nejmodernějších technologií a systémů. Kromě optimálních rámcových podmínek při vývoji dbáme také na trvalý pokrok a implementaci inovací v oblasti procesních technologií. Nejflexibilnější výrobní technika a nejmodernější možnosti simulace jsou zárukou maximální procesní spolehlivosti a optimálního využívání materiálů. Ve všech závodech koncernu Eberspächer se zákazníci setkají se stejnými standardy kvality, které garantují vysokou jakost našich výrobků. Tomuto cíli podřizujeme celý systém řízení kvality. V koncernu Eberspächer dobře víme, že vysoké kvalitativní nároky zákazníků dokážeme splnit jen s nejnovějšími technologiemi, stroji a procesy, které nám zároveň umožní obstát pod enormním nákladovým tlakem ze strany konkurentů.

Na výfukovou techniku budeme i v budoucnosti klást stále vyšší a vyšší požadavky. Obaly, akustika, termodynamika, životnost, rozmanité varianty, zkrácení doby vývoje, úspora nákladů: všechna tato hlediska jsou rozhodující pro úspěšnost našeho koncernu i našich zákazníků. Bez ustání proto pracujeme na optimalizaci svých vývojových metod a vytváření inovativních, výkonných a nových řešení.