Zum Inhalt springen

Na špičce technologického vývoje – součet všech tváří vývoje a výroby

Eberspächer Výfukové technologie

Unikátní směsice porozumění zákazníkům, podnikatelské odpovědnosti a vysoce motivovaných zaměstnanců činí z koncernu Eberspächer zcela mimořádného partnera – a zároveň technologického lídra v oblasti výfukové techniky. Celosvětově působící koncern Eberspächer je vždy k dispozici tam, kde jej potřebujete, a navíc s přesně takovým spektrem služeb, jaké si přejete.

Charakteristické vlastnosti, jimiž žijeme
Přijmout úhel pohledu zákazníka neznamená jen poznat jeho očekávání. Chceme zajít dál – a jeho přání splnit už ve fázi projektu.

Usilujeme o oboustranný přínos v podobě „win-win“ situace. Naším cílem je být aktivním partnerem zákazníků, který své postavení technologického lídra doloží nejlepšími systémy k dodatečné úpravě výfukových plynů užitkových vozidel. Už během procesu realizace proto dbáme na soulad mezi osvědčenými koncepty a nejnovějšími technologiemi.

V hledáčku nám ale vždy zůstává propracovaný systém „Design to Spec“ dokonale přizpůsobený specifickým požadavkům zákazníka – tedy samotné řešení produktu. Nejvyšší prioritu přikládáme spolehlivosti a dodržení slíbených vlastností výrobků. Tento přístup se vztahuje i na procesní spolehlivost dodávky až do fáze EOP (End of Production). Rozhodně to nejsou prázdné fráze – naším cílem je navazovat trvalé a nefalšované partnerství se zákazníky.

Ekologie a šetření přírodními zdroji nese ovoce
Jako spolehlivý specialista na výfukovou techniku jsme šetrný přístup k přírodním zdrojům a ekologickou výrobu pevně zakotvili v podnikové filosofii i v každodenní práci. Při realizaci projektů proto zákazníci těží z následujících výrazných výhod: Naše výrobky vždy odpovídají očekáváním zákazníků, kteří zároveň profitují z úspor dosažených při výrobě. Velkou výhodu představuje globalizace: Většinou dokážeme vyrábět přímo v místech, kde se naše výrobky instalují. Strategickou pozici však nezaujímají jen naše výrobní závody – zákazníci naše prodejce a inženýry stále častěji najdou také ve speciálních střediscích designu. Tyto přednosti jsou důležité zejména v dialogu mezi kulturami a enormně usnadňují plánování i vzájemné porozumění.

Řešení a inovace pro dnešek i zítřek
Zpřísňující se emisní normy, jejichž zavádění v Evropě začalo v roce 2004 v podobě standardu Euro 4, kladou na výfukové systémy vysoké požadavky. Nutnost použít filtr pevných částic (DPF) nebo systémy SCR (Selective Catalytic Reduction) se dříve dala obejít čistě motorickými opatřeními. Tato situace se však (v závislosti na výkonu motoru) od roku 2013 výrazně zpřísňuje zavedením normy Euro 6. V jejím důsledku je nutné přistoupit k technologickým řešením v podobě kombinovaných systémů sestávajících z DPF a SCR v provedení „Onebox“ nebo „Twobox“. Zde je koncern Eberspächer jedním z technologických lídrů v oblasti kombinovaných systémů EPA 10 a Euro 6.